Ako nás môžete podporiť?

Golfmagazin.sk momentálne funguje na dobrovoľnej práci úzkeho kolektívu redaktorov a externých prispievateľov. Všetci pracujú bez nároku na honorár. Naším snom je prinášať vám tie najaktuálnejšie a najkvalitnejšie správy a informácie. Preto by sme sa tejto práci chceli venovať naplno. Tiež chceme investovať čo najviac času a prostriedkov na popularizáciu golfu na Slovensku. Veď ho všetci milujeme!

Ako nám teda môžete pomôcť?

Napíšte nám

Keď nás oslovíte s možnosťou spolupráce, ktorú považujete za zaujímavú, tak sa budeme spoločne veľmi tešiť. Je jedno, či u nás chcete inzerovať, dať si k nám reklamný banner alebo pre nás písať. Tiež sa budeme tešiť, ak nás informujete o aktuálnom dianí z vášho domovského klubu. Určite nám čo najskôr napíšte na info@golfmagazin.sk!

Objednajte si inzerciu alebo partnerstvo

Sme otvorení úprimnej debate o možnom partnerstve, ktoré obsahuje množstvo výhod, napríklad kompletní branding webu. Objedať si ale môžete tiež bannerovú inzerciu alebo prípravu a zverejnenie PR článku. Orientačný cenník nájdete v tomto PDF súbore.

Buďte naším patrónom

Naše fungovanie si vyžaduje isté prostriedky, ktoré momentálne financujeme z vlastných zdrojov. Investujeme do reklamy, aby sme oslovili čo najviac čitateľov a aj nových hráčov golfu. Ak nás chcete finančne podporiť, možete tak urobiť na tomto linku cez Patreon. Celá platba je veľmi jednoduchá a bezpečná. Vopred vám veľmi pekne ďakujeme za akúkoľvek pomoc!