Golfová značka Callaway sa rozhodla tento rok vzdať hold miestu konania významného major turnaja The Open. Ten začína už 18. júla v Royal Portrush Golf Club na ostrove Emerald Isle. Na tomto ostrové sa major uskutoční už druhýkrát, čo Callaway vyzdvihuje.

Bag je v znamení Írska v zelenej a bielej farbe. Dominantný je tiež prvok šesťuholníka, ktorý odkazuje na regionálne slávne miesto Giant’s Causeway (Obrov chodník), ktorý je vytvorený z podobných kameňov. Kombináciou týchto prvkov vytvorili v Callaway unikátny bag, ktorý sa bude nádherne vynímať na najstaršom major turnaji sveta.

Priestor na palice je má päť priehradok a je predelený velúrovými priečkami. Celý bag je obrandovaný logami limitovanej edície. Na všetko príslušenstvo bude určite postačovať osem vreciek, z čoho jedno je určené na cennosti a je obšité velúrom. Nechýba ani magneticky zatvárateľný priestor na diaľkomer. Bonusom sú headcovery na driver, fairwayové drevo a hybrid. Samozrejme vo farbe bagu.

Tento jedinečný bag si môžete naživo pozrieť a prípadne zakúpiť v predajni GOLF CENTRUM v Penati Golf Resort. Bol vyrobený vo veľmi limitovanom množstve, preto bol pre Slovensko vyhradený len jeden kus. Objednať si ho môžete aj cez eshop GOLF CENTRUM.

Tento článok vznikol vďaka exkluzívnemu partnerstvu s predajňou a eshopom GOLF CENTRUM.

- Reklama -