Golfová značka Callaway predstavila novinku medzi železami – nový rad želiez Epic Forged. Sám výrobca ich označuje ako ultra-prémiové, takže budú určené re náročných zákazníkov. V ten istý deň ale tím Callaway zákazníkov prekvapil aj ďalšou novinkou. Na trh prichádzajú aj nové hybridy Epic Flash s najnvšími technológiami.

Callaway New Epic Forged Irons

Spoločnosť Callaway predstavila pravdepodobne jedny z najkrajších želiez v histórii, ktoré boli predstavené na trhu s technológiou Epic Forged, ultra-prémiovým, starostlivo vytvoreným a jemne navrhnutým multi-materiálovým dizajnom pre náročných golfistov.

Callaway New Epic Forged Irons

Každý povrch, detail a technológia balíka Epic Irons boli vytvorené na základe náročných štandardov a precíznosti, aby poskytovali výnimočný pocit, krásny a čistý zvuk pri kontakte s loptičkou a prémiovú vzdialenosť a hrateľnosť vďaka bohatým technológiám Callaway.

Callaway New Epic Forged Irons

Epic Forged Irons, ktoré sú vyrobené z uhlíkovej ocele 1025 a boli vyrobené v luxusnom lesklom chrómovom dekore, boli navrhnuté tak, aby mali dynamické odpružené volfrámové jadro – prvýkrát to bolo dosiahnuté v kovaní Callaway.

Dr. Alan Hocknell, senior viceprezident pre výskum a vývoj Callaway Golf, povedal: “Epic Forged Irons ponúkajú golfistom sublimačne uspokojujúci pocit pri odpale s neuveriteľnou vzdialenosťou. Budú lídrom na trhu, pokiaľ ide o rýchlosť lopty. Vytvorili sme tu neuveriteľnú kombináciu výkonu a pozoruhodný úspech v dizajne a inžinierstve golfových palíc.”

Epic Forged Irons budú dostupné v obchodoch od 9. augusta 2019 vo Veľkej Británii, severnej Európe a strednej Európe.

Callaway Epic Flash Hybrids

Callaway rozširuje svoju produktovú radu Epic Flash o nové modely Epic Flash Hybrids, ktoré ponúkajú množstvo najpokrokovejších technológií, ktoré prinášajú celkový výkon pre vylepšený výkon pri vzdialenosti a odpúšťania.

Callaway Epic Flash Hybrids

Epic Flash Hybrids sú celkovo o rýchlosti loptičky a vďaka inovatívnej technológii Callaway Jailbreak Technology, ktorá obsahuje dve vnútorné tyče, ktoré zabezpečujú prenos väčšej energie pri odpale, podporujú maximálnu vzdialenosť pri každej rane.

Callaway Epic Flash Hybrids

Nový použitý postup využíva jemný práškový kov, výrazne ťažší ako oceľ, na vytvorenie precízne skonštruovaných dielov, ktoré sú potom strategicky nastavené na zlepšenie výkonu každej palice.

“Široké spektrum herných schopností bude znamenať výrazné zvýšenie výkonu týchto nových hybridov, ktoré sa nachádzajú medzi našimi súčasnými produktovými radami Big Bertha a Apex. S najväčšou pravdepodobnosťou oslovia najmä hráčov v rozsahu 6-15 hendikepov. Dokonale dopĺňajú naše Epic Flash Drivers a fervejové drevá,” povedal Dr. Alan Hocknell, senior viceprezident pre výskum a vývoj Callaway Golf.

Epic Flash Hybrids budú dostupné v obchodoch od 9. augusta 2019 vo Veľkej Británii, severnej Európe a strednej Európe.

Nové palice Callaway si budete môcť zakúpiť v eshope alebo predajni GOLF CENTRUM.

Tento článok vznikol vďaka exkluzívnemu partnerstvu s predajňou a eshopom GOLF CENTRUM.

- Reklama -