Cieľom projektu INTEGRÁCIA je pomáhať deťom a spájať ich, dávať im hodnoty, ukazovať tie správne vzory a viesť ich ku konaniu a šíreniu dobra. Turnaja sa zúčastnia známe osobnosti slovenského sveta športu, kultúry. Účasť prisľúbili Ján Kuric, Juraj Bača, Adela Vinczeová, Patrik Švajda a ďalší. Turnaj je organizovaný pod záštitou Slovenskej golfovej asociácie na golfovom ihrisku RED OAK Golf Club v Nitre.

Cieľom turnaja je vyzbierať čo najviac finančných prostriedkov prostredníctvom štartovného. Štartovné poputuje pre deti z Nitry a okolia, a to konkrétne na zorganizovanie Medzinárodného dňa detí v Nitre za účasti známych tvárí zo sveta slovenského športu, hudby a kultúry, kde budú mať deti možnosť aktívne súťažiť a zapájať sa do športových, interaktívnych a spoločenských aktivít.

Odkazom nášho podujatia je, aby prišlo čo najviac milovníkov golfu a širokej verejnosti 8. mája 2019 na ihrisko RED OAK Golf Club s cieľom zašportovať si, ale hlavne finančne podporiť zorganizovanie MDD pre deti Nitry. Víťaz turnaja bude ocenený zlatým perom s diamantom a pre víťazku turnaja je pripravený zlatý prívesok s diamantmi.

Pre viac informácií a prihlásenie kliknite TU.

Štartovné 100 € – charitatívny príspevok OZ INTEGRÁCIA na zorganizovanie MDD pre deti v Nitre + 50 € celodenné stravovanie (raňajky, občerstvenie, večerný raut) vrátane programu. Spolu 150 €.

RED OAK Golf Club ako partner turnaja odpúšťa hráčom Green Fee vo výške 49 €.

- Reklama -