Golf Centrum pre golfistov pripravilo tri veľké podujatia, kde si budete môcť vyskúšať rôzne palice tak, aby ste zistili, ktoré sú pre vás tie najvhodnejšie. Tri eventy sa uskutočnia ešte v auguste na troch ihriskách – Sedine, Penati a v Borši.

Séria podujatí sa začne už v piatok 23. 8. 2019 od 13:00 do 19:00 v Sedin Golf Resorte vo Veľkých Úľanoch. Fittingový víkend bude pokračovať v sobotu 24. 8. 2019 od 10:00 do 18:00 v Penati Golf Resorte v Šajdíkových Humencoch a posledný eventy uzavrie sériu v nedeľu 25. 8. 2019 od 10:00 do 18:00 v Golfovom klube Borša v Hrubej Borši.

Fitting den v Sedine !!

Uverejnil používateľ Golf Centrum Pondelok 12. augusta 2019

Čo je fitting golfových palíc?

Fitting je odmeranie a výber vhodných golfových palíc podľa postavy a švihu hráča.

Pre koho je potrebný fitting golfových palíc?

Pre každého golfistu, bez ohľadu na úroveň hráča, aby si vybral najvhodnejšie palice.

Bude to pekná sobota v PenatiVýborný fitting 🙂

Uverejnil používateľ Golf Centrum Pondelok 12. augusta 2019

Je potrebný fitting palíc pre začiatočníka?

Pre začiatočníka je potrebný STATICKÝ fitting.

Čo je STATICKÝ fitting?

Výber a úprava palíc podľa premerania postavy hráča a držania tela. Zabezpečí správny výber vhodnej palice so správnym nastavením voči terénu (correct lie) pre rovný úder. Zahŕňa aj identifikovanie vhodného typu a hrúbky gripu, ktoré závisí od veľkosti ruky, štýl úchopu a osobných preferencií.

Nedelienka nemôže byť bez poriadneho Fittingu!Vidíme sa v Borši

Uverejnil používateľ Golf Centrum Pondelok 12. augusta 2019

Čo je DYNAMICKÝ fitting golfových palíc?

Dynamický fitting je výber vhodných golfových palíc podľa dynamických charakteristík švihu hráča. Výsledkom je výber vhodného shaftu podľa rýchlosti a tempa švihu. Cieľom je dosiahnutie optimálnej dráhy letu lopty, minimálneho rozptylu rán a maximalizovanie vzdialenosti rán.
Dynamický fitting je vhodný pre každého hráča s konzisteným odpalom/švihom.
Rýchlosť švihu je meraná špecializovaným golfovým radarom. Na základe vyhodnotenia výsledkov merania odpalov so štandardnými palicami hráča, sú vybrané vhodné shafty. Tie sú následne premerané znovu pri odpaloch hráča.
Výsledkom je výber najvhodnejšieho shaftu podľa nameraných kľúčových dynamických charakteristík hráča a doporučenie správneho zloženia setu palíc.

Tento článok vznikol vďaka exkluzívnemu partnerstvu s predajňou a eshopom GOLF CENTRUM.

- Reklama -