Na ihrisku v Báči sa od utorka 25.6. začína turnaj  T.O.B. BMW Slovak Amateur Championship 2019, štvorkolové medzinárodné majstrovstvá Slovenska v hre na jamky.

„Na najväčšom turnaji roka organizovanom SKGA sa bude bojovať o tituly v štyroch kategóriách. Sme radi, že na turnaji môžeme privítať 119 golfistov – 76 mužov  a 43 žien. Počet hráčov je výborným ukazovateľom a sľubuje napínavé súboje. Naši hráči sa na turnaji môžu konfrontovať skutočne v peknej konkurencii hráčov až z 12 krajín. V štartovej listine nechýbajú golfisti z Česka, Rakúska, Poľska ale napríklad aj z Egyptu,“ povedal Rastislav Michalák, riaditeľ turnaja.

Golfový areál v Báči je skvelo pripravený aby na všetky štyri dni poskytol výborné prostredie pre zápolenie o tituly v hre na rany, keď víťazom sa stane ten golfista, ktorý po štyroch súťažných kolách bude mať nahraných najnižší počet rán brutto V piatok spoznáme Majstra Slovenska v kategóriách  muži a ženy a o Medzinárodného majstra Slovenska v hre na rany v kategóriách muži a ženy.

?? Na ihrisku v Báči sa od utorka 25.6. začína turnaj T.O.B. BMW Slovak Amateur Championship 2019, štvorkolové…

Uverejnil používateľ Slovenská golfová asociácia – SKGA Pondelok 24. júna 2019

Ihrisko je vďaka greenkeeperom z organizátorského klubu, pripravené v špičkovom stave. Väčšina hráčov si ho pred turnajom odskúšala pre veľké teplo až vo večerných hodinách. A práve horúčavy výrazne preveria kondičnú pripravenosť hráčov. Teploty sa počas turnaja môžu šplhať až do výšky 40 stupňov Celzia. Vďaka vode Lucka, však budú mať všetci účastníci zabezpečený bohatý pitný režim. „Čakáme veľmi horúce počasie, ale verím, že sa s ním hráči na našom ihrisku dobre popasujú,“ hovorí prezident Golf Clubu WELTEN Ivan Šebok.

- Reklama -