Mariana K., ktorý je v súčasnosti vo väzbe vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, polícia obvinila v rozsiahlej kauze golfového areálu v Báči. Mal sa spolus dvoma spolupáchateľmi, Jánom F. a Petrom P., dopustiť poškodzovania veriteľa, ktorému mala vzniknúť škoda až vo výške 3,1 milióna Eur.

Na Facebooku polícia informovala, že “vo štvrtok vyšetrovateľ finančnej polície opätovne obvinil Mariána K., Jána F. a Petra P. zo zločinu poškodzovania veriteľa. Toho sa mali obvinení dopustiť formou spolupáchateľstva v súvislosti s odstránením majetku akciovej spoločnosti.”

FINANČNÁ POLÍCIA OPÄŤ OBVIŇOVALAVo štvrtok vyšetrovateľ finančnej polície opätovne obvinil Mariána K., Jána F. a Petra…

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 2. júla 2019

Trojicu mužov už vyšetrovateľ obvinil v roku 2018 kvôli tomu, že prevodmi sa mali voči veriteľom dopustiť škody vo výške viac ako 7,5 milióna Eur. V celej veci ide o golfový areál v Báči. “Dozorujúci prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry v trestnej veci týkajúcej sa golfového ihriska v Báči zrušil uznesenie o vznesení obvinenia trom osobám a zároveň vrátil vec vyšetrovateľovi s pokynom na vykonanie ďalšieho dokazovania,” povedala pre TASR hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová.

- Reklama -