Po treťom kole turnaja Rocket Mortgage Classic, ktorý sa hrá tento víkend v Bostone, vedie s náskokom šiestich rán Nate Lashley. S týmto výrazným náskokom má dnes veľkú šancu vyhrať svoj prvý turnaj v rámci PGA Tour a otočiť životné šťastie vo svoj prospech.

Lashleyho tretie kolo Rocket Mortgage Classic

Lashley má na svojom konte zatiaľ jedno víťazstvo z Web.com Tour a jedno z PGA Tour Latinoamérica. Vyzerá to tak, že šťastena mu dopraje víťazstvo po veľkej tragédii, ktorá ho postihla počas jeho juniorských rokov 14 rokov dozadu, keď lietadlo s jeho rodičmi a priateľkou havarovalo a všetci zomreli. “Stále to nosím v hlave,” povedal Lashley pomaly. “Veľakrát to nie je jednoduché. Prebieha mi to hlavou a je to niečo, čo navždy ostane vo mne,” dodal.

Veľakrát to nie je jednoduché. Prebieha mi to hlavou a je to niečo, čo navždy ostane vo mne.”

V treťom kole Lashley zahral skvelé skóre -9, čo mu zatiaľ zabezpečuje aj 41. pozíciu vo FedExCupe. Vyskočil by tak o 91 priečok.

Druhé miesto po treťom kole obsadil J.T. Poston s výsledkom -17 a tretie Cameron Tringale s -16. Z 21. pozície postúpil na 4. miesto Patrick Reed. Ten v treťom kole zahral 7 rán pod par.

To najlepšie z 3. kola Rocket Mortgage Classic 2019

Veľmi dobre hral aj Slovák Rory Sabbatini, ktorý je po druhom kole už na delenom 5. mieste. Celkovo má na svojom konte za tento turnaj 14 rán pod par. V sobotu hral veľmi čisto. Hral na par, birdie zahral na 2., 4., 7. a 17. jamke.

Kompletné výsledky 3. kola nájdete tu.

- Reklama -