Slovenský hráč Rory Sabbatini odpáli svoju prvú loptičku na Rocket Mortgage Classic zajtra z 10. jamky. Čas bol jeho flightu stanovený na 19:25 h nášho času. Spoločnosť mu bude robiť kórejský hráč Sangmoon Bae a Američan Will MacKenzie.

V rovnakom čase z prvého tee odštartuje trojica amerických golfistov – Ryan Moore, Cameron Tringale a Chad Collins. O desať minút pred týmito dvoma flightami na ihrisko vyrazí z odpaliska na desiatej jamke aj Cameron Champ.

Medzi prvými flightami, o 13:25 h nášho času, začína svoju hru Bubba Watson v zaujímavej skupine s Billym Horschelom a Japoncom Hideki Matsuyamom. O desať minút neskôr ich bude nasledovať aj Rickie Fowler.

V Bostone sú už na turnaj pripravení

Pekný zážitok zo sledovania sľubuje aj flight v zložení Gary Woodland, Brandt Snedeker a Keith Mitchell. Na ihrisko vstupujú o 18:55 h na 1. tee. Nasleduje ich ďalšia chuťovka v podobe Dustina Johnsona, Cheza Reavieho a Patricka Reeda.

Sabbatini sa v Bostone ešte zastavil na baseball

Pre Roryho Sabbatiniho bude kľúčové dostať sa cez cut a pokračovať v hre celý víkend. Jeho doterajšie výkony nasvedčujú veľké šance na pekné umiestnenie na výsledkovej listine.

Všetky tee tajmy nájdete na tejto stránke.

- Reklama -