Nate Lashley, ktorý prevzal výrazné vedenie turnaja po treťom kole, vyhral s monumentálnym výsledkom -25 a zabezpečil si tak účasť na PGA Tour na roky 2020 a 2021. Slovák Rory Sabbatini vo finálovom kole podal výborný výkon a skončil na 3. mieste s Wesom Roachom.

Lashleyho veľké finále

Víťaz Rocket Mortgage Classic konečne prekonal roky smoly a predviedol fenomenálny výkon. Turnaj dokonaca pôvodne ani nemusel hrať, lebo nastúpil len ako náhradník. Výkon z Bostonu ale naznačuje pre 36-ročného hráča ešte sľubnú budúcnosť. Štvrté kolo prekráčal v podstate bez jediného ohrozenia a zahral 6 birdie a 2 bogey.

Väčší súboj prebehol o nižšie priečky. Zúčastnil sa ho aj Rory Sabbatini. Nízky rozdiel v počte rán jednotlivých hráčov naznačoval boj až do posledných jamiek. Sabbaini vo štvrtom kole ale poskočil o dve priečky. Zahral až 6 birdie a 2 bogey. Nakoniec sa Sabbatini bude musieť o odmenu za 3. miesto deliť s Wesom Roachom, ktorý zmenil poradie na dvoch posledných jamkách, kde zahral birdie.

Sabbatini sa na začiatku 4. kola tešil aj zo stretnutia so slávnym boxerom Thomasom Hearnsom

Druhé miesto nakoniec obsadil Američan Doc Redman s výsledkom -19. Na víťaza mu tak chýbalo až 6 úderov. Len 21-ročný golfista z Clemson University sa stal profesionálom minulý rok a na svojom konte ešte žiadne profesionálne víťazstvá nemá. Štvrté kolo zahral len s jedným bogey a šiestimi birdie.