Po prvom kole šampionátu Slovak Championship Open 2019 je vo vedení so skvelým výsledkom -4 Rory Sabbatini tak, ako sa predpokladalo. Našiel však svojich vyzývateľov a o prvé miesto sa musí deliť s českým hráčom Ondřejom Lieserom.

Lieser predvedol veľké divadlo najmä na šesťparovej 15. jamke, ktorú zahral len na tri údery a zapísal si tak albatrosa. Sabbatini mu na tejto jamke konkuroval piatimi ranami a birdie. Rory však skončil prvé kolo s absolútne čistou skórkartou bez bogey a so štyrmi pohodlnými birdie jamkami.

Tesne za Lieserom a Sabbatinim je zatiaľ po prvom kole na treťom mieste Jan Cafourek z Čiech, ktorý zahral štyri birdie a jedno bogey.

SLOVAK OPEN: Štart ovplvnilo počasie (+video)

Neoficiálnu súťaž o najvtipnejší flight po prvom kole vyhráva určite skupina okolo Juraja Zvaríka a Tomáša Juska, ktorí zabávali nielen divákov a organizátorov, ale pobavia určite aj vás v priloženom videu. Náladu im nepokazilo ani to, že Zvarík zahral prvé kolo na +9 (T35) a Jusko +15 (T46)

Small talk with @zvarikjuraj and @juskotomas before the tee shot on 14th hole #golfslovakopen #slovakchampionshipopen #whobeatsrory

Uverejnil používateľ SlovakchampionshipOpen Pondelok 9. septembra 2019
Vtipný rozhovor s Jurajom Zvaríkom a Tomášom Juskom

O 17:45 sa po hre Sabbatini sústredil na pomoc s hrou ostatným golfistom. Organizátori totiž pripravili Golf Clinic with Rory Sabbatini.

Kompletné výsledky prvého kola nájdete na tomto linku.

- Reklama -