Slovenský golf bude mať zásluhou Roryho Sabbatiniho druhýkrát v rade hráča na major turnaji. Premiérovo to bude na prestížnom The Open Championship s celkovou dotáciou 10,75 milióna dolárov, ktorého 148. ročník sa uskutoční v severoírskom klube Royal Portrush. Okrem Roryho Sabbatiho hrajú aj ďalší Slovenský hráči na iných turnajoch.

Euram Bank Open

Už dnes začínajú naši dvaja hráči Peter Valášek a Michal Brezovský v Adamstale v Rakúsku Euram Bank Open Challenge Tour, ako sa im bude dariť môžete sledovať na odkaze nižšie. Ide o pokračovanie Challenge Tour v aj pre Slovákmi obľúbenom Golfclube Adamstal Franz Wittmann. Michal Brezovský štartuje o 12:45 z 10. tee. Peter Valášek si na svoj prvý odpal počká až do 14:35 a vyštartuje z prvého tee.

Peter Valášek je už v Adamstale

Na uplynulom D+D REAL Slovakia Challenge skončil Peter Valášek na delenom 125. mieste s celkovým výlsedkom +8, keď po druhom kole neprešiel cutom. Michal Brezovský dosiahol po dvoch odohraných kolách lepší výsledok a skončil na štyroch ranách nad par ihriska.

Aktuálne výsledky Euram Bank Open môžete sledovať na tejto stránke.

Ropice Golf Trophy 2019

Podobne ako v Rakúsku, dnes sa začína aj turnaj zo série Moneta Czech PGA Tour 2019. Táto túra pokračuje turnajom Ropice Golf Trophy 2019 na ihrisku Ropice Golf Resort.

Aktuálne výsledky Ropice Golf Trophy 2019 nájdete na tejto stránke.

Veríme v úspech na oboch predstaveniach a držíme palce slovenským reprezentantom.

Tento článok bol pripravený v spolupráci s PGA SK.

- Reklama -