Under Armour predstavil novú kolekciu oblečenia pre golfistov v čínskom meste Shenzhen. Známy basketbalista Stephen Curry sa odhodlal navrhnúť dizajn novej kolekcie oblečenia, ktorá odráža myšlienku “This Range is Unlimited”.

Under Armour Stephen Curry 2019
Under Armour Stephen Curry 2019, zdroj: Under Armour

Stephen Curry je známy aj na golfovom ihrisku. Najmä kvôli jeho úžasným odpalom, ktorými dosahuje vzdialenosti až 274 metrov. Stephenova zručnosť a vášeň pre golf sú dobre známe a teraz prináša svoju značku intenzity na greeny s novou golfovou kolekciou.

Under Armour Stephen Curry 2019
Under Armour Stephen Curry 2019, zdroj: Under Armour

“Chcel som sa pokúsiť spojiť svoju osobnosť, moju radosť, môj štýl z ihriska do golfovej kapsuly – keď vyzeráte dobre, cítite sa dobre a hráte dobrý golf,” okomentoval novú kolekciu Curry. Kolekcia Range Unlimited ponúka celý rad produktov.

“Chcel som sa pokúsiť spojiť svoju osobnosť, moju radosť, môj štýl z ihriska do golfovej kapsuly – keď vyzeráte dobre, cítite sa dobre a hráte dobrý golf.”

Polokošele Range Unlimited Iso-Chill majú prelomovú technológiu Iso-Chill od spoločnosti UA, ktorá aktívne ochladzuje vaše telo a udržuje ho v suchu aj napriek teplu a vlhkosti. Bunda Range Unlimited Storm Wind Jacket vám umožní hrať v daždi a vetre a zaistiť, že budete pripravení na tieto podmienky. A všetko dopĺňajú Curry 6 bezspajkové golfové topánky.

Under Armour Stephen Curry 2019
Under Armour Stephen Curry 2019, zdroj: Under Armour

Kolekcia kapsúl obsahuje 14 kusov odevu – topy, spodky, vrchné odevy, čiapky a golfové topánky Curry 6 SL. Polokošele začínajú na cene 80 dolárov, nohavice za 80 dolárov, čiapky 30 dolárov a Curry 6 Golf SL sa budú predávať za 160 USD. Všetky kúsky budú dostupné od jesene 2019.

- Reklama -