Jedinečná šanca stretnúť osobne Sira Nicka Falda, 6-násobného víťaza Major a doteraz najúspešnejšieho európskeho golfistu bude počas jeho exkluzívnej návštevy golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici 20. – 22. septembra 2019.

Golfový turnaj HCP by Sir Nick Faldo v sobotu 21. septembra 2019 bude otvorený len pre členov LGK a pre sponzorov. Využite unikátnu príležitosť a staňte sa partnerom eventu Sir Nick Faldo Visit, súčasťou partnerstva

 Premium 2000 € + DPH 

  • štartovné a fee pre 2 osoby na turnaji
  • osobná účasť 4 hostí na slávnostnej večeri so Sirom Nickom Faldom po skončení turnaja
  • propagácia loga umiestnením na pozvánkach, plagátoch, fotorámikoch pre účastníkov, 1 reklamný banner, resp. roll up na ihrisku pri odpaliskách jamiek

Klasik 1000 € +DPH

  • štartovné a fee pre 1 osobu na turnaji
  • osobná účasť 2 hostí na slávnostnej večeri so Sirom Nickom Faldom po skončení turnaja
  • propagácia loga umiestnením na pozvánkach, plagátoch a fotorámikoch pre účastníkov

Sir Nick Faldo založil golfovú tour FALDO SERIES v roku 1996. V súčasnej 23. sezóne usporadúva viac ako 40 turnajov v 30 krajinách sveta a každoročne sa ich zúčastňujú tisíce talentovaných mladých hráčov. Medzi víťazov minulých ročníkov patria šampióni turnajov Major Rory McIlroy a Yani Tseng.

Sme nesmierne hrdí, že v auguste prebehol na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách už X. ročník medzinárodného golfového turnaja FALDO SERIES Slovakia Championship pre juniorov od 12 do 21 rokov. 54-jamkový slovenský šampionát je podporovaný The R&A, European Tour, PGA, IJGA a je zaradený v rankingu WAGR. Na jeseň postupujú 5 víťazi na európske finále do Spojených Arabských Emirátov.  Na turnaji pravidelne hráva až do 90 juniorov zo 9 krajín (nielen zo Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska, ale aj z Holandska,  Nemecka, Rakúska, Veľkej Británie a Ukrajiny) a kvalita hráčov neustále rastie: v tomto roku až 43 hráčov malo single HCP, dokonca 7-mi mali plusový HCP. Na priebeh turnaja každý rok osobne dohliada Mattew Faldo, syn Sira Nicka Falda a jeho osobný coach Keith Wood, s ktorým môžu účastníci turnaja počas 3 dní aj trénovať.

Radi vám poskytneme viac informácií na 0903 987 320 alebo marketing@golfinter.sk.

- Reklama -