Vstup spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) do golfových rezortov Ostravice a Kaskáda v Českej republike začína prinášať zásadné zmeny v prospech dostupnosti golfu pre nových i skúsených golfistov. V oboch areáloch začína nová doba golfová, ktorej cieľom je vďaka atraktívnym podmienkam prilákať ku golfu širokú verejnosť a rozšíriť rady golfistov o ďalších nadšencov aktívneho oddychu.

Prvou dôležitou novinkou je Central Golf Club, ktorý vznikol premenovaním Golf Clubu Start pôsobiaceho v Ostraviciach niekoľko rokov. Všetci členovia pôvodného klubu získali k bonusom na Ostraviciach aj bonusy v rezorte Kaskáda. Nový klub navyše umožňuje svojim členom zakúpiť si členstvo v rôznych variantoch už od 3-tisíc českých korún. Napríklad vo variante za 5-tisíc korún získajú hráči okrem ďalších benefitov hru na 2×9 jamiek a 3×18 jamiek. Tieto voľné fee môžu čerpať ľubovoľne v Ostraviciach i v Kaskáde. Keďže golfových rezortov v správe TMR by malo byť v budúcnosti viac,  rozširovať sa bude aj pole pôsobnosti Central Golf Clubu a možností jeho členov na hru za skvelých podmienok aj na ďalších ihriskách. „Central Golf Club má hneď niekoľko cieľov. Chceme hráčom umožniť cestovať po viacerých ihriskách v rámci jedného členstva bez nutnosti byť členom jedného z virtuálnych klubov a tiež umožniť hráčom ostatných klubov poznať všetky naše ihriská. V neposlednej rade máme ambíciu uľahčiť golfové začiatky všetkým záujemcom o túto krásnu hru,“ uviedol Jan Kastner, prezident Central Golf Clubu. 

Kaskáda

Do golfového segmentu vstúpila spoločnosť TMR prvýkrát na začiatku októbra 2018 podpisom nájomnej zmluvy s Golf & Ski resort Ostravice, ku ktorému o pár mesiacov na to pribudol aj Kaskáda Golf Rezort Brno. „Nesmierne atraktívna a čoraz populárnejšia hra gentlemanov na dvoch špičkových ihriskách bude určite silno návykovým zážitkom, ktorí by sme radi sprostredkovali aj čo najväčšiemu počtu členov klientskeho programu GOPASS. Golfisti budú mať za skvelé ceny možnosť získať neobmedzenú hru na oboch našich ihriskách po celý rok a nebude ich to stáť ani zďaleka toľko, ako tradičné členstvo v golfovom klube,“ doplnil Kastner. Podrobnejšie informácie nájde verejnosť na webových stránkach golfových rezortov: http://www.golfbrno.cz a www.ostravicegolf.cz.

Spoločnosť TMR chce využiť čoraz väčšiu popularitu golfu a potenciál oboch golfových rezortov a prepojiť ich so svojim biznisom v oblasti cestovného ruchu. Golf sa stane novým produktom klientskeho programu GOPASS a jeho členovia tak budú okrem výhodnejšej lyžovačky, vstupov do zábavného parku či akvaparkov mať možnosť získať aj hru v golfových rezortoch za atraktívne ceny.

- Reklama -