Dnes začína prvé kolo obľúbeného turnaja Travelers Championship, ktorý majú hráči veľmi v obľube najmä vďaka perfektnej organizácii. Mierne nevýhodná pozícia v kalendári, ktorá nadväzuje hneď na minulotýždňový U.S. Open, je tak vykompenzovaná skvelými zážitkami a dobrou atmosférou.

Organizátori zverejnili štartovacie časy a jamky, kde budú flighty štartovať. O 12:45 h nášho času celý turnaj odštartujú dva flighty. Z 1. jamky odštartuje flight Američanov Ryana Moorea, Sama Burnsa a Hanka Lebiodu. Desiate tee bude patriť flightu, ktorý obsadí Peter Malnati, Matt Jones a Brandon Hagy.

Travelers Championship má už za sebou Celebrity Mini Golf

Z obľúbených hráčov je samozrejme treba spomenúť tee time Brandta Snedekera a C.T. Pana, ktorí začínajú o 13:25 h. Desať minút po nich štartuje silný fligt Patricka Cantlaya, Francesca Molinariho a Justina Thomasa. Po ďalšej desaťminútovke začínajú Cameron Champ, Brooks Koepka, Tony Finau alebo obhájca viacerých titulov z Travelers Championship Bubba Watson.

Na turnaji sa zúčastní množstvo silných mien svetového golfu

Posledné dva flighty odpália svoje loptičky o 20:00 h nášho času.

Všetky tee times flighty nájdete na oficiálnej stránke Travelers Championship. Časy sú uvedené v lokálnom čase Cromwellu.

- Reklama -