Organizátori The Open zverejnili skupiny hráčov a ich tee timy na prvý deň dôležitého majoru. Veľký divácky zážitok naznačujú dvojice ako Tiger Woods s Patrickom Reedom, Francesco Molinari s Brysonom DeChambeauom alebo Rory McIlroy s víťazom U.S. Open Garym Woodlandom.

Už zajtra začína prvé kolo The Open v severoírskom golfovom klube Royal Portrush. Popri zverejnených tee timoch sa dozvedáme aj o atraktívnych flightoch. Prvé trojice hráčov vyštartujú do poľa už o 06:35 ráno miestneho času. V prípade tohto turnaja ide len o hodinový rozdiel a kto bude chcieť sledovať priebežné výsledky alebo prenosy, mal by sa pripraviť byť online už o 07:35 nášho času.

Prvým naozaj zaujímavým flightom je skupina s Bubbom Watsonom, Eddiem Pepperellom a Rafa Cabrera Bellom, ktorá odpáli svoju prvú loptičku už o 08:41 nášho času z 1. tee. Len jedenásť minút po nich začína svoju ostrú hru Phil Mickelson.

Na turnaji sa ukážu aj mená, ktoré často na PGA Tour nevidíme. Jedným z nich je Španiel s horúcou krvou Sergio Garcia. Ten spolu s Webbom Simpsonom a C.T. Panom začína o 09:14. Do podobnej kategórie ako Garcia patrí aj Angličan Ian Poulter so štartovacím časom 10:03. Jedenásť minút po Poulterovom flighte rozohrá svoju major hru aj Henrik Stenson, Xander Schauffele a Graeme McDowell.

Zaujímať nás určite bude aj hra minuloročného šampióna The Open Francesca Molinariho a inžiniera Brysona DeChambeaua. Ich flight, v ktorom si zahrá aj austrálsky hráč Adam Scott, začína o 10:58. Nasledovať ich budú víťaz U.S. Open Gary Woodland, Rory McIlroy a Paul Casey.

Na turnaji sa ukáže tiež senior a toreádor, ktorý hrá na PGA Champions, Miguel Angel Jiménez. Náš slovenský reprezentant a prvý zástupca Slovenska na The Open Rory Sabbatini bol vo flighte priradený k Američanovi Stewartovi Cinkovi a kórejskému golfistovi Innchoonovi Hwangovi. Diváci si jeho prvé rany môžu vychutnať o 13:09 nášho času.

Brooks Koepka nechce hrať s Tigerom Woodsom a má na to svoje dôvody (+video)

Brooksa Koepku a Tigera Woodsa z pochopiteľných príčin nedali organizátori do jedného flightu. Koepka si zahrá prvé kolo s Louisom Oosthuizenom a Shubhankarom Sharmom o 14:04. Woodsovi budú zase od 16:10 robiť parťákov Matt Wallace a Patrick Reed.

Kompletné tee timy a pole plné top svetových hráčovi si môžete pozrieť na tomto linku.

- Reklama -