Súboj v nadstavbovej súťaži PGA Tour, FedExCup Playoffs, začína už zajtra. Bojuje sa o veľkolepú výhru 15 miliónov dolárov a to je samozrejme lákavé aj pre najúspešnejších golfistov súčasnosti. FedExCup Playoffs začína turnajom The Northern Trust.

The Northern Trust sa už pripravuje na ihrisku Liberty National Golf Course v americkom New Jersey. Svoju účasť už potvrdili také mená, ako Tiger Woods, Brooks Koepka, Rory McIlroy, Matt Kuchar, Cameron Champ, Patrick Cantlay, Jason Day, Tommy Fleetwood a Tony Finau.

Minuloročný titul bude obhajovať Bryson DeChambeau. “Som pripravený ísť na The Northern Trust, aby som ubránil môj titul,” sebavedomo zhodnotil DeChambeau.

Proti nemu sa postavia aj Rickie Fowler, Sergio Garcia, Dustin Johnson, Phil Mickelson a mnohí ďalší. Kompletné pole hráčov nájdete na tejto stránke. The Northern Trust si zahrá aj slovenský reprezentant Rory Sabbatini.

Turnajové prize money sú na hodnote až 9 miliónov dolárov. Minulý rok si víťaz Bryson DeChambeau odniesol až 1 620 000 amerických dolárov. O prvé miesto bojoval s Tonym Finauom. Šampiónom po play-off v roku 2017 bol Dustin Johnson, pre ktorého to bolo už druhé víťazstvo na The Northern Trust. To prvé bolo v roku 2011.

Kompletné tee timy The Northern Trust nájdete tu.

- Reklama -